BFC238334224
MFR.Part #
BFC238334224
JLCPCB Part #
C6471177
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 350V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS