RN55E1960FRSL
MFR.Part #
RN55E1960FRSL
JLCPCB Part #
C1793697
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors