RN55E1960BRE6
MFR.Part #
RN55E1960BRE6
JLCPCB Part #
C1790901
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors