RN55E1932BRSL
MFR.Part #
RN55E1932BRSL
JLCPCB Part #
C1804756
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.3kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors