RN55E1870FB14
MFR.Part #
RN55E1870FB14
JLCPCB Part #
C1415516
Description
-65℃~+175℃ 125mW 187Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors