Y1169800R000T0R
MFR.Part #
Y1169800R000T0R
JLCPCB Part #
C3966592
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 800Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount