RN55E1823FB14
MFR.Part #
RN55E1823FB14
JLCPCB Part #
C1415296
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors