RN55E1802DRSL
MFR.Part #
RN55E1802DRSL
JLCPCB Part #
C1806815
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors