RNC70H49R9BMB14
MFR.Part #
RNC70H49R9BMB14
JLCPCB Part #
C3362900
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors