RN55E1783BBSL
MFR.Part #
RN55E1783BBSL
JLCPCB Part #
C3368347
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors