MAL202146682E3
MFR.Part #
MAL202146682E3
JLCPCB Part #
C1235628
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-40℃~+85℃ 2.07A@100Hz 21mm 22.5mm 25V 38mm 64mΩ@100Hz 6800uF 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D21xL38mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS