BZT52C30-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C30-G3-08
JLCPCB Part #
C6756071
Package
SOD-123
Description
100nA@22.5V 30V 410mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS