RN55E1682FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E1682FB14
JLCPCB Part #
C1400606
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors