RN55E1642BR36
MFR.Part #
RN55E1642BR36
JLCPCB Part #
C1787434
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors