RN60C2871DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C2871DRSL
JLCPCB Part #
C3421942
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors