RN55E1602BBSL
MFR.Part #
RN55E1602BBSL
JLCPCB Part #
C1427548
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors