RN55E1582FBSL
MFR.Part #
RN55E1582FBSL
JLCPCB Part #
C1426886
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors