RN55E1543DR36
MFR.Part #
RN55E1543DR36
JLCPCB Part #
C1779552
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors