RN55E1691DBSL
MFR.Part #
RN55E1691DBSL
JLCPCB Part #
C1426655
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors