RN55E1502BRE6
MFR.Part #
RN55E1502BRE6
JLCPCB Part #
C3411913
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors