RN55E1501BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E1501BRSL
JLCPCB Part #
C1805101
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors