RN55E6811CRE6
MFR.Part #
RN55E6811CRE6
JLCPCB Part #
C3561413
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors