RN55E1432FRE6
MFR.Part #
RN55E1432FRE6
JLCPCB Part #
C1782539
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.3kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors