TNPW04024K59BEED
MFR.Part #
TNPW04024K59BEED
JLCPCB Part #
C1694269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS