RN55E1431DB14
MFR.Part #
RN55E1431DB14
JLCPCB Part #
C3529455
Description
-65℃~+175℃ 1.43kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors