RN55E1131DB14
MFR.Part #
RN55E1131DB14
JLCPCB Part #
C3355571
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors