RN55E1431BBSL
MFR.Part #
RN55E1431BBSL
JLCPCB Part #
C1426776
Description
-65℃~+175℃ 1.43kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors