CA000227R00KE66
MFR.Part #
CA000227R00KE66
JLCPCB Part #
C19327221
Description
-65℃~+275℃ 27Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS