RN55E1333FB14
MFR.Part #
RN55E1333FB14
JLCPCB Part #
C1415248
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors