RN55E1273FB14
MFR.Part #
RN55E1273FB14
JLCPCB Part #
C3514810
Description
-65℃~+175℃ 125mW 127kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors