RN55E1271DRE6
MFR.Part #
RN55E1271DRE6
JLCPCB Part #
C1783848
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors