RNC50J1960DSRE5
MFR.Part #
RNC50J1960DSRE5
JLCPCB Part #
C3454215
Description
-65℃~+175℃ 100mW 196Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors