RN55E1240BBSL
MFR.Part #
RN55E1240BBSL
JLCPCB Part #
C3442801
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors