RN55E1232BBSL
MFR.Part #
RN55E1232BBSL
JLCPCB Part #
C1439635
Description
-65℃~+175℃ 12.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors