RN55E1212FRSL
MFR.Part #
RN55E1212FRSL
JLCPCB Part #
C1793082
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors