RN55D3R01FB14
MFR.Part #
RN55D3R01FB14
JLCPCB Part #
C1415245
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.01Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors