RN55E1210BBSL
MFR.Part #
RN55E1210BBSL
JLCPCB Part #
C1439644
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors