RN55D8063FR36
MFR.Part #
RN55D8063FR36
JLCPCB Part #
C3472708
Description
-65℃~+175℃ 125mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors