RN55D1204FB14
MFR.Part #
RN55D1204FB14
JLCPCB Part #
C3443568
Description
-65℃~+175℃ 1.2MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors