RN55E1142BRSL
MFR.Part #
RN55E1142BRSL
JLCPCB Part #
C1807033
Description
-65℃~+175℃ 11.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors