RN55E1133BRE6
MFR.Part #
RN55E1133BRE6
JLCPCB Part #
C1792443
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors