RN55E1101FB14
MFR.Part #
RN55E1101FB14
JLCPCB Part #
C3574725
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors