RN55E10R0FRE6
MFR.Part #
RN55E10R0FRE6
JLCPCB Part #
C1785271
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors