RN65E10R0FRE6
MFR.Part #
RN65E10R0FRE6
JLCPCB Part #
C1794808
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors