P0805Y7502LNT
MFR.Part #
P0805Y7502LNT
JLCPCB Part #
C4146418
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS