RN55E1073FBSL
MFR.Part #
RN55E1073FBSL
JLCPCB Part #
C1427676
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors