RN55E1073BBSL
MFR.Part #
RN55E1073BBSL
JLCPCB Part #
C1427272
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors