RN55E1053BRSL
MFR.Part #
RN55E1053BRSL
JLCPCB Part #
C1805157
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors