RN55D3093FR36
MFR.Part #
RN55D3093FR36
JLCPCB Part #
C1764819
Description
-65℃~+175℃ 125mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors