RN55E1004BRSL
MFR.Part #
RN55E1004BRSL
JLCPCB Part #
C3393990
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors